Kontaktid

Aadress: Kesk 12, 68203 Valga

Infotelefon:  +372 766 6111

Telef: +372 766 6100
Fax:  +372 766 6157
Üldine e-posti aadress:info@valga.maavalitsus.ee
Registri kood: 70002727

 

PRESSILE

Maavanemal on üle 60 eri funktsiooni ja kogu maavalitsuse aparaadis rohkem kui 900 erinevat tööülesannet.

Kui oled tegemas lugu maavanemat ja/või maavalitsust puudutaval teemal ning soovid Valga maavalitsuse arvamust, hinnangut või lihtsalt kommentaari, siis võta ühendust avalike suhete juhiga. Vastame rõõmuga esimesel võimalusel.

 

Kaja Mõts

Avalike suhete juht

+372 766 6145

+372 5301 0621

Kaja.Mots@valga.maavalitsus.ee

 

 

TEENISTUJATE PUHKUSED

 

 

Ametikoht

Ametniku nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maavanem

Margus Lepik

766 6100

margus.lepik@valga.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt eelregistreerimisel tel. 766 6100

Maasekretär

Tõnis Lass

766 6140

505 1199

tonis.lass@valga.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt kabinet 212 T 8.00-10.00; 14.00-16.00

KANTSELEI

Avalike suhete juht

Kaja Mõts

766 6145

5301 0621

kaja.mots@valga.maavalitsus.ee

 

kabinet 221

Maavanema abi

Kersti Möldre

766 6100

kersti.moldre@valga.maavalitsus.ee

kabinet 215

Finantsnõunik

Tiina Tättar

766 6190

510 4994

tiina.tattar@valga.maavalitsus.ee

 

kabinet 240

peaspetsialist

Tiiu Tõugjas

766 6166

tiiu.tougjas@valga.maavalitsus.ee

kabinet 239

IT-spetsialist

Tarmo Paate

766 6159

53425400

tarmo.paate@valga.maavalitsus.ee

kabinet 234

Kodukaunistuse koordinaator

Aare Kittask

766 6148

506 5747

aare.kittask@valga.maavalitsus.ee

 

kabinet 212

Perekonnaseisuametnik

Anne Puller

766 6105

anne.puller@valga.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt E-K 9.00-12.00; 13.00-16.00 N-R 9.00-13.00

kabinet 236

Perekonnaseisuametnik

Evi Koop

766 6162

evi.koop@valga.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt E-K 9.00-12.00; 13.00-16.00 N-R 9.00-13.00,
kabinet 238

Rahvastikuregistri vanemspetsialist

Klaarika Verte

766 6123

klaarika.verte@valga.maavalitsus.ee

kabinet 237

Andmesisestaja

Ene Lass

766 6189

ene.lass@valga.maavalitsus.ee

kabinet 210

Andmesisestaja

Eili Järve

766 6194

eili.jarve@valga.maavalitsus.ee

kabinet 211

Andmesisestaja

Ele Jürgenson

766 6141

ele.jurgenson@valga.maavalitsus.ee

kabinet 333

Andmesisestaja

Heili Oja

766 6194

heili.oja@valga.maavalitsus.ee

kabinet 211

Andmesisestaja

Merlyn Oper

766 6169

merlyn.oper@valga.maavalitsus.ee

kabinet 222

Andmesisestaja

Margit Behrsin

766 6189

margit.behrsin@valga.maavalitsus.ee

kabinet 210

ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKONDlisa 

Osakonnajuhataja

Ivar Unt

766 6150

528 4217

ivar.unt@valga.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt T 10.00-12.00.

kabinet 213

Peaspetsialist arengu alal

Kersti Lepik

766 6112

kersti.lepik@valga.maavalitsus.ee

kabinet 408

Regionaalprojektide ja EL-alase teavitustöö peaspetsialist

Marika Muru

766 6137

5300 4866

marika.muru@valga.maavalitsus.ee

kabinet 407

Peaspetsialist planeeringute alal

Kaire Jaanus

766 6133

kaire.jaanus@valga.maavalitsus.ee

kabinet 410

Peaspetsialist ühistranspordi alal

Liia Rätsep

766 6125

liia.ratsep@valga.maavalitsus.ee

kabinet 124

Juhataja asetäitja maatoimingute alal

Heivi Põder

766 6160

526 4012

heivi.poder@valga.maavalitsus.ee

kabinet 316

Peaspetsialist maatoimingute alal

Anneli Õunsaar

766 6154

anneli.ounsaar@valga.maavalitsus.ee

kabinet 315

HARIDUS- JA SOTSIAALOSAKOND

Osakonnajuhataja

Kalle Vister

766 6120

5300 8655

kalle.vister@valga.maavalitsus.ee

kabinet 337

Peaspetsialist hariduse alal

Ivi Tigane

766 6122

528 8072

ivi.tigane@valga.maavalitsus.ee

kabinet 338

Juhataja asetäitja sotsiaal- ja tervishoiu alal

Ülla Visnapuu

766 6170

5341 7306

ulla.visnapuu@valga.maavalitsus.ee

kabinet 220

Peaspetsialist tervisedenduse alal

Leili Saluveer

766 6176

leili.saluveer@valga.maavalitsus.ee

kabinet 220